Aone Nutrition, Strana 2

Webová stránka značky: Aone Nutrition

Na trhu nenašli tak kvalitní sportovní výživu, aby jim vyhovovala. Proto na Slovensku založili firmu Aone Nutrition. Složení ladí tak dlouho, dokud nevyhovuje jejich vlastním vysokým nárokům na funkčnost. Všechny produkty vyrábí, jako by je vyráběli pro sebe nebo pro svého syna Jána Andeje Cullyho, dvojnásobného mistra Slovenska v silniční časovce a jezdce Dukly Banská Bystrica. Především pro něj vznikla vytrvalostní řada Stamimax.

Stamimax energy gel
42 Kč

Gel založený na středních karbohydrátových řetězcích s posilněným vitamínovým a minerálním spektrem. Hustší konzistence, než naše race gely.  

Kód: 128
Stamimax energy race
44 Kč

Gel při vysokých nárocích na dlouhodobý výdej energie. Optimální kombinace středních a vysokomolekulárních sacharidů, cukrů, minerálních látek a vitamínů především B1 a C.

Kód: 131/CER
Stamimax junior
538 Kč

Nápoj s obsahem vysokomolekulárních sacharidů, minerálních látek a vitamínů pro sportovce pod 15 let s vysokými nároky na dlouhodobý výdej energie.

Kód: 134/POM
Stamimax ultraregeneration
1 069 Kč

Regenerační nápoj, naše vlajková loď, s kombinací biologicky aktivních peptidů, sacharidů a vitamínového komplexu pro rychlou regeneraci a růst formy.

Kód: 65/COK3
Stamimax whey 100 natural
321 Kč

Vysoce koncentrovaný lehce stravitelný syrovátkový protein s minimálním obsahem sacharidů, cukrů a tuků. Bez příchuti.

Kód: 83
Nahoru
17 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 17 položek celkem