Magnesium 400+

Žvýkací tablety s hořčíkem, L-karnitinem, vitaminem E a extraktem z kurkumy. Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů a ke snížení vyčerpání a únavy, vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Skladem
Kód: 56
Značka: Aone Nutrition
54 Kč
Kategorie: Před výkonem

Žvýkací tablety s hořčíkem, L-karnitinem, vitaminem E a extraktem z kurkumy. Obsahuje sladidlo. Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů a ke snížení vyčerpání a únavy, vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doporučená denní dávka: Denně 1 žvýkací tableta, při vytrvalostním sportu ca. 30 min. před jeho začátkem. Třeba pomalu rozžvýkat a nechat v ústech co nejdéle.

Balení: 10 tablet

Složení: Oxid hořečnatý, glukóza, maltodextrin, bramborový škrob, L- karnitin tartrát, inulin, kyselina citrónová, kyselina jablečná, DL-alfa-tokoferylacetát, fosforečnan vápenatý, kurkuma extrakt (Curcuma longa, oddenek), aroma, xantan, protispékavá látka: stearan hořečnatý, sladidlo: glykosidy steviolu.

Upozornění: Výživový doplněk není náhradou pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Skladujte na suchém, chladném místě mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti.

Distributor: Tomáš Soukup, Prácheň 185, Kamenický Šenov 471 14, IČ 76251721

Na trhu nenašli tak kvalitní sportovní výživu, aby jim vyhovovala. Proto na Slovensku založili firmu Aone Nutrition. Složení ladí tak dlouho, dokud nevyhovuje jejich vlastním vysokým nárokům na funkčnost. Všechny produkty vyrábí, jako by je vyráběli pro sebe nebo pro svého syna Jána Andeje Cullyho, dvojnásobného mistra Slovenska v silniční časovce a jezdce Dukly Banská Bystrica. Především pro něj vznikla vytrvalostní řada Stamimax.