Magnesium 400+

Žvýkací tablety s hořčíkem, L-karnitinem, vitaminem E a extraktem z kurkumy. Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů a ke snížení vyčerpání a únavy, vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Skladem
Kód: 56
Značka: Aone Nutrition
54 Kč
Kategorie: Před výkonem

Žvýkací tablety s hořčíkem, L-karnitinem, vitaminem E a extraktem z kurkumy. Obsahuje sladidlo. Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů a ke snížení vyčerpání a únavy, vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doporučená denní dávka: Denně 1 žvýkací tableta, při vytrvalostním sportu ca. 30 min. před jeho začátkem. Třeba pomalu rozžvýkat a nechat v ústech co nejdéle.

Balení: 10 tablet

Složení: Oxid hořečnatý, glukóza, maltodextrin, bramborový škrob, L- karnitin tartrát, inulin, kyselina citrónová, kyselina jablečná, DL-alfa-tokoferylacetát, fosforečnan vápenatý, kurkuma extrakt (Curcuma longa, oddenek), aroma, xantan, protispékavá látka: stearan hořečnatý, sladidlo: glykosidy steviolu.

Upozornění: Výživový doplněk není náhradou pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Skladujte na suchém, chladném místě mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti.