Podporujeme

 

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat se skvělými sportovci a úžasnými lidmi. Na cestě za sportovními úspěchy podporujeme jednotlivce i teamy. Račte se s nimi seznámit.

 

Podporované Teamy:

 

ACTIVE TOUR TEAM

S tímto modro-růžovým teamem spolupracujeme ze všech nejvíce. I proto nás můžete vidět všude s nimi - ať už na závodech nebo na cyklo kempech v Andalusii či v Alpách. A teď už pár slov od zakladatele teamu - Jirky Stránského

Jsme především parta do cyklistiky zapálených pohodářů, kteří spolu sdílí své zážitky při závodění i trénování a navzájem se motivují k ještě lepším výkonům. Najdete mezi námi jak nadšené hobbíky, tak i ostřílené závoďáky a mnoha úspěchy ověnčené borce. Nejvýraznějších úspěchů pak určitě dosahují kluci z MTBO sekce, kteří už za svou karieru posbírali mnoho medailí z Mistrovství světa i Evropy, či Světového poháru.
V letošním podivném roce jsme svoje uplatnění našli především v seriálu KoloproŽivot, kde mnoho z nás v sobě objevila nová maxima svých fyzických možností a kde úspěšně bojujeme jak v individuálních, tak teamových soutěžích.
A proč vlastně ACTIVE TOUR TEAM? Jednoduše proto, že nás všechny zastřešuje cestovní kancelář ACTIVE TOUR, ve které působíme i jako průvodci a která pro všechny nadšené cyklisty připravuje množství zájezdů, od jarních tréninkových kempů až po vysokohorská soustředění či poznávací cyklozájezdy po Evropě. (www.activetour.cz)
Jsme hrdí, že při všech našich aktivitách nás doprovází a je naším partnerem značka
STAMIMAX, protože její kvalitní produkty nám nejen dělají opravdu dobře a skvěle chutnají,
ale především skvěle fungují.


Můj osobní typ.. Čokoregener, to musíte ochutnat.

 

UNLIMITED NUTRI CLINIC

Pár vět od zakladatele teamu:

Jsme tým ze Šluknovského výběžku působící teprve necelé 2 sezóny. Tým má závodníky z mnoha odvětví vytrvalostních sportů a nebráníme se dalším, královna je však cyklistika. Naše dresy lze letos vidět na ČP/MČR v silniční cyklistice, MTB a nově i Enduro. Nemůžeme však zapomenout i na naši hojnou účast na amatérských závodech po celé ČR. V minulé sezóně účast na Olympiádě dětí a mládeže v triatlonu.


Nejoblíbenější produkt od Stamimaxu je UltraRegener.

 

 

 

 

 

TEAM CYKLOTRENER

Team vedený Honzou Novotou, neboli Hanym. Takhle své působení shrnul sám zakladatel:

Jsme cyklistický a triatlonový team, fungující již osmý rok. Cizí nám není žádný vytrvalostní sport s cyklistikou spojený. Závodníci týmu, kterých je v letošním roce přes 30, objíždějí jak silniční, tak MTB závody, stejně jako triatlony. Nejúspěšnější závodníci jezdí Český pohár na silnici a v terénním triatlonu... Organizujeme nejstarší český silniční amatérský závod @tour_de_zelenak a profesionální UCI závod @tourdefeminin.

Nejoblíbenější produkt od Stamimaxu je ionťák Electrolyte.

 

KSM HRÁDEK

„Náš sportovní oddíl TEAM KSM HRÁDEK je zaměřený na vytrvalostní sporty – cyklistiku, triatlon, běh, překážkový běh apod. Oddíl jsme založili pro podporu rozvoje sportu a závodní činnosti obyvatel Hrádku nad Nisou a zaměstnanců firmy KSM Castings CZ. Oba tyto subjekty také máme v názvu. Kromě starších a zkušenějších závodníků jsme členskou základnu oddílu rozšířili o mladé a méně zkušené sportovce a třetina z nás tak tvoří dětský oddíl, kterému se snažíme předávat své letité zkušenosti a připravit je na závody v různých úrovních i disciplínách. Za celou čtyřletou existenci oddílu jsme zaznamenali více než 1300 závodních účastí našich členů, absolvovali jsme několik týmových soustředění a nespočet společných tréninků. Po celou dobu existence, na všech typech závodů, hrdě prezentujeme naše partnery, mezi které patří od sezóny 2020 i sportovní výživa STAMIMAX, kterou si naši závodníci rychle oblíbili.

Mezi top produkty patří čokoládový regener, kofeinové race gely a geniální švestkové koláčky… ???? “

 

 

Podporovaní sportovci:

 

ONDRA PETR


bývá nejčastěji spojován s terénním triatlonem - XTERROU. Tady je jeho medailonek:

Jmenuji se Ondřej Petr (1997) a bydlím v Novém Boru.
Před 7 lety jsem se od fotbalu, který mne zcela nenaplňoval, dostal k horské cyklistice a o rok později k triatlonu. Rychle jsem zjistil, že miluji adrenalin a atmosféru cyklistických a triatlonových závodů. Naprosto mě tyto sporty uchvátily a já jim propadl tak, že se staly mým životem.
V létě vyhledávám spíše terénní triatlony. Nevyhýbám se ale ani MTB maratonům, silničním závodům nebo běžeckým závodům, kde také sbírám cenné úspěchy. Mezi mé oblíbené závody patří O-See challenge v Německu a Krušnoman Most.
V zimě si přípravu rád zpestřím běžeckým lyžováním, snowboardingem, a dalšími sporty. Mezi mé největší úspěchy patří tituly mistra a vicemistra světa ve své age group z let 2017-2018, dále pak úmístění v první desítce při závodech SP už v elitní kategorii.

Mým nejoblíbenějším produktem je samozřejmě regener.

 

 

MATY LUDVÍK

Skvělej biker zaměřenej hlavně na MTBO:

Zdravím všechny příznivce kvalitní sportovní výživy!
Jsem Matyáš Ludvík, hrdý Severočech i když pořád někde na cestách. Původně z pěšího orientačního běhu jsem se společně s celou rodinou pomalu přesunul do orientačních závodů na horských kolech (MTBO). Vzhledem k všelijaké letošní sezóně jsem se s @activetour.cz párkrát objevil i na jiných bajkových závodech - KPŽ, Peklo severu. Kromě kola se hlavně během off-season najdu ve vysokohorské turistice, nepříliš naplánovaném cestování a v hudbě. Nejvíce si vážím juniorskéch výsledků v MTBO - ať už indiduální medaile z MS nebo štafetového prvenství s @richard_wohanka a @hasanek97. Postupně se snažím tréninkově rozvíjet a soupěřit s elitní špičkou v tomto nadupadném sportu. V tom mi taky pomáhá Stamimax, díky!

Nejvíc ujíždím na čoko-regeneru, při závodě absolutně vede coffeinový race gel. Jo a koláčky, jakýkoli a kdykoli je chuť.

 

 

Jsi taky skvělej sportovec, srdcař, nebo máš nejlepší sportovní tým? Zároveň ti není lhostejná tvoje výživa a chceš něco kvalitního? Kontaktuj nás (třeba na instagramu, facebooku, nebo přes e-mail) a zkusíme to nějak domluvit.