Whey 100 Natural

Vysoce koncentrovaný lehce stravitelný syrovátkový protein s minimálním obsahem sacharidů, cukrů a tuků. Bez příchuti.

Objednáno
Kód: 83
Značka: Aone Nutrition
321 Kč
Kategorie: Po výkonu

Syrovátková bílkovina je bohatá na BCAA a L-glutamin. Proteiny přispívají k růstu svalové hmoty. Obohacení o vitamíny přispívá ke správné látkové přeměně důležité jak pro tvorbu energie, tak ke snížení vyčerpání a únavy. Bez příchuti, sladidel a lepku

Dávkování: Smíchejte 3 odměrky (25 g) s 200 ml vody. Podle denní potřeby bílkovin užívejte 1 - 4 dávky denně, nejlépe 1 hodinu před sportovním výkonem.

Složení: Syrovátkový proteinový koncentrát, lecitin (sója), vitamínová směs (kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotin, kyanokobalamin).

Balení: 500 g

Upozornění: Výrobek není náhradou pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Distributor: Tomáš Soukup, Prácheň 185, Kamenický Šenov 471 14, IČ 76251721

Na trhu nenašli tak kvalitní sportovní výživu, aby jim vyhovovala. Proto na Slovensku založili firmu Aone Nutrition. Složení ladí tak dlouho, dokud nevyhovuje jejich vlastním vysokým nárokům na funkčnost. Všechny produkty vyrábí, jako by je vyráběli pro sebe nebo pro svého syna Jána Andeje Cullyho, dvojnásobného mistra Slovenska v silniční časovce a jezdce Dukly Banská Bystrica. Především pro něj vznikla vytrvalostní řada Stamimax.