O Stamimax

Co je Stamimax?

Stamimax je řada doplňků stravy pro vytrvalostní sportovce od špičkového slovenského výrobce Aone nutrition. Aone nutrition si zakládá na kvalitě a funkčnosti svých produktů ve všech slova smyslech. Produkty vyvíjí a testují nadšení sportovci a závodníci přesně podle toho, co vytrvalcovo tělo potřebuje. Produkty splňují ty nejnáročnější požadavky, které jsou dnes kladené na výživu vrcholových sportovců. Vynikají vyšším obsahem aktivních látek a nižší zátěží pro organismus.

V našich produktech se nenacházejí žádné zakázané látky (ze seznamu WADA – světové antidopingové agentury), a proto můžou být, a jsou, užívané vrcholovými sportovci na mezinárodních soutěžích (Olympijské hry, mistrovství světa,…). Přesto radíme každému sportovci pravidelně sledovat omezení, která WADA stanovuje na výživové doplňky pro danou konkrétní sportovní disciplínu, protože se tato omezení mění z pravidla na roční bázi.

 

Co je Stamimax.cz?

Jsme tři sportovci, přátelé, kteří se rozhodli vytvořit prodejní portál zaměřený na řadu Stamimax od Aone nutrition a další produkty, které vyhovují naší oblasti zájmu a tomu, čemu rozumíme, tedy vytrvalostním a silově vytrvalostní sportům. Se značkou Aone jsme sami velice spokojeni. Nejen s jejich produkty jako takovými ale skvělý je jejich přístup a zápal pro věc, se kterým produkty vyvíjí. Řada Stamimax nám pomáhá s přípravou, závoděním i regenerací a stejně jako lidé z Aone, i my stojíme za jejich kvalitou a funkčností. Proto chceme produkty poslat dál.

 

Kdo stojí za projektem Stamimax.cz?

 

Vojtěch (Needy)

Needy

Biker tělem i duší. Needy se ctí reprezentuje české MTBO na světových soutěžích. Na výživu z našeho portfolia závodí už téměř 10 let. Za ten čas se  stal mistrem světa v MTBO middlu 2019 a na Kole pro život projíždí cílovými páskami na předních příčkách ve své kategorii (23-29 let).

Nejraději má Stamimax Ultraregeneration v čokoládové příchuti.

 

Valerie

Valerie

Vychována orientačním během, nyní závodí i v MTBO.
Dříve pravidelně, dnes už jen příležitostně trénuje mladé orientační běžce.

Nejraději si pochutná na višňovém endurance koláčku.

 

Tomáš (Souki)

Souki

Tom je bývalý rychlostní kanoista a kvadriatlonista s několika medailemi z MČR. Ve světě doplňků stravy se pohybuje od roku 2009 díky čemuž z nás má v oboru největší přehled.

Potěší ho banánový Protein Bar, nebo švestkový Endurance koláček.