O Stamimax

 

 

Zaměřeno na vytrvalce

My ze Stamimax.cz jsme cyklisti, běžci, kanoisti, proto se specializujeme na Stamimax, řadu doplňků stravy pro vytrvalostní sportovce. Protože jsme si na sobě ověřili funkčnost i chuť, stojíme za kvalitou těchto produktů, asi tak stejně jako Aone sám. Chtěli jsme je proto rozšířit dál a nabídnout všem, kteří nejsou na 100% spokojeni s doplňky výživy, které doposud zkusili.

 

Dobře, ale kdo teda jste?

Představíme se tedy jednotlivě. Každý z nás miluje sport, každý trochu jiným způsobem. Začneme tím nejakčnějším z nás.

 

 

Vojtěch (Needy)

Needy

Biker tělem i duší. Needy se ctí reprezentuje české MTBO na světových soutěžích. V roce 2020 bez světových soutěžích vyhrál co se dalo tady u nás, včetně celého českého poháru. Na výživu z našeho portfolia závodí už téměř 10 let. Za ten čas se  stal mistrem světa v MTBO middlu 2019 a na Kole pro život projíždí cílovými páskami na předních příčkách ve své kategorii (23-29 let).

Nejraději má Stamimax Ultraregeneration v čokoládové příchuti, který používá jak na soustředěních, tak po náročných závodech.

 

 

 

Valerie

Valerie

Vychována gymnastikou a orientačním během, nyní závodí i v MTBO. Ač od roku 2021 jezdí v elitní kategorii, v závodě nejede o medaile, ale pro skvělý zážitek. Spoustu let taky trénuje mladé orientační naděje.

Nejvíc si pochutná na višňovém Endurance koláčku.

 

 

 

 

 

Tomáš (Souki)

SoukiTom je bývalý rychlostní kanoista a kvadriatlonista s několika medailemi z MČR. Ve světě doplňků stravy se pohybuje od roku 2009 díky čemuž z nás má v oboru největší přehled.

Potěší ho banánový Protein Bar, nebo švestkový Endurance koláček.

 

 

 

 

 

 

 

A co ty?

Jsi taky sportovec a není ti lhostejné co si dopřáváš jako podporu při závodech i trénování?

Mile rádi poznáme i tebe, dej nám o sobě vědět, třeba na Instagramu, nebo facebooku, kde mimo jiné představujeme jednotlivé produkty a jejich benefity.