O Stamimax

Výživa od našich susedov

S doplňky stravy, které vám zde představujeme, jsme se seznámili přes naše slovenské sportovní přátele, ktorí majú vo Veľkom Grobu firmu Aone Nutrition. Věnují v ní velkou péči a úsilí vývoji a výrobě doplňků stravy pro sportovce. V tomto odvětví zakladatelé firmy působí přes třicet let a za tu dobu nasbírali mnoho poznatků o fungování sportovcova těla a jeho potřebách. Zakládají si na kvalitě surovin, vyváženém složení a řídí se mottem „function first“, tedy funkčnost na prvním místě. Myslí především na nižší zátěž pro organismus a vyšší obsahy aktivních látek. Naštěstí je na předních příčkách žebříčku priorit i chuť, nikdo se tedy nemusí obávat situace skvěle funkčního iontového nápoje nelibé chuti.

Zaměřeno na vytrvalce

My ze Stamimax.cz jsme cyklisti, běžci, kanoisti, proto se specializujeme na Stamimax, řadu doplňků stravy od Aone Nutrition pro vytrvalostní sportovce.

Protože jsme si na sobě ověřili funkčnost i chuť, stojíme za kvalitou těchto produktů stejně jako Aone sám. Chtěli jsme je proto rozšířit dál a nabídnout všem, kteří nejsou na 100% spokojeni s doplňky výživy, které doposud zkusili.

6 předností Stamimax produktů

Nižší zátěž pro organismus
Vysoká kvalita surovin
Složení vyladěná podle potřeb těla
Vyšší obsahy aktivních látek
Nižší obsahy jednoduchých cukrů
Chutné příchutě

Informace pro eliťáky

Produkty Stamimax neobsahují látky zakázané světovou antidopingovou agenturou WADA (přesto doporučujeme sledovat případná omezení pro konkrétní sportovní disciplínu).

 

Teď už o našich produktech víš téměř všechno, jestli chceš vědět ještě něco víc, neváhej se na nás obrátit.

Pojďme se seznámit

Rádi poznáme i tebe, dej nám o sobě vědět, třeba na Instagramu, kde mimo jiné představujeme jednotlivé produkty a jejich benefity.

 

Vojtěch (Needy)

Needy

Biker tělem i duší. Needy se ctí reprezentuje české MTBO na světových soutěžích. Na výživu z našeho portfolia závodí už téměř 10 let. Za ten čas se  stal mistrem světa v MTBO middlu 2019 a na Kole pro život projíždí cílovými páskami na předních příčkách ve své kategorii (23-29 let).

Nejraději má Stamimax Ultraregeneration v čokoládové příchuti.

 

Valerie

Valerie

Vychována orientačním během, nyní závodí i v MTBO.
Dříve pravidelně, dnes už jen příležitostně trénuje mladé orientační běžce.

Nejraději si pochutná na višňovém endurance koláčku.

 

Tomáš (Souki)

Souki

Tom je bývalý rychlostní kanoista a kvadriatlonista s několika medailemi z MČR. Ve světě doplňků stravy se pohybuje od roku 2009 díky čemuž z nás má v oboru největší přehled.

Potěší ho banánový Protein Bar, nebo švestkový Endurance koláček.