Stamimax Energy Gel

Gel založený na středních karbohydrátových řetězcích s posilněným vitamínovým a minerálním spektrem. Hustší konzistence, než naše race gely.

 

Skladem
Kód: 128
Značka: Aone Nutrition
42 Kč
Kategorie: Během výkonu

Hustší gel na rychlé doplnění energie. Založený na středních karbohydrátových řetězcích a posilněném vitamínovém a minerálním spektru. Doslazené steviol glykozidy bez sukralózy (Aspartame and Sucralose free)

Příchutě: Natural Lemon 

Dávkování: 1 - 4 sáčky gelu během 1 hodiny. Maximální denní dávka 16 sáčků.

Balení: Sáček 33 g

Složení: voda, hydrolyzovaný škrob (nízký a střední stupeň), fruktózoglukózový sirup, kyselina citronová, citran sodný, hořečnaté soli kyseliny citrónové, citran draselný, vápenaté soli kyseliny citrónové, xantan (zahušťovadlo), vitamínová směs (kyselina L-askorbová, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D- biotin, kyanokobalamin), přírodní aroma, konzervační látka: sorban draselný, přírodní sladidlo: glykosidy steviolu 

Upozornění: Výživový doplněk není náhradou pestré stravy. Denní dávka stačí na doplnění pravidelné výživy, proto by neměla být překročena. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Distributor: Tomáš Soukup, Prácheň 185, Kamenický Šenov 471 14, IČ 76251721

Na trhu nenašli tak kvalitní sportovní výživu, aby jim vyhovovala. Proto na Slovensku založili firmu Aone Nutrition. Složení ladí tak dlouho, dokud nevyhovuje jejich vlastním vysokým nárokům na funkčnost. Všechny produkty vyrábí, jako by je vyráběli pro sebe nebo pro svého syna Jána Andeje Cullyho, dvojnásobného mistra Slovenska v silniční časovce a jezdce Dukly Banská Bystrica. Především pro něj vznikla vytrvalostní řada Stamimax.