Stamimax Caffeine Race Gel

Kromě doplnění energie pro fyzický výkon podporuje závodníkovu mentální koncentraci při vysoké zátěži. Střední a vysokomolekulární sacharidy, kofein, cukry, minerální látky a vitamín C. Tekutější konzistence, aby si nemusel tolik zapíjet. Saháme po něm především v závěru závodu a při závodech MTBO.

Varianta
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Kód: 59/CER 59/MAR 59/CIT Zvolte variantu
Značka: Aone Nutrition
49 Kč
Kategorie: Během výkonu

Gel k podpoře mentální koncentrace při vysoké fyzické zátěži. Ma optimální kombinaci středních a vysokomolekulárních sacharidů, cukrů, minerálních látek a vitamínu C. Je především na rychlé doplnění energie před krátkým sportovním výkonem anebo na nabuzení a doplnění energie na závěr dlouhodobého výkonu.

Příchutě: černý rybíz, marakuja, citrus

Maximální hodinová dávka: 2 porce

Maximální denní dávka: 5 porcí

Porce: 1 sáček = 44 g

Složení: voda, hydrolyzovaný kukuřičný škrob (nízký a střední stupeň), sacharóza, fruktózo-glukózový sirup, citran sodný, kyselina citrónová, xantan, hořečnaté soli kyseliny citrónové, citran draselný, vápenaté soli kyseliny citrónové, kyselina L-askorbová, aroma, konzervační látka sorban draselný, kofein.

Upozornění: Výrobek není náhradou pestré stravy. Obsahuje kofein. Maximální hodinová
dávka 2 porce se nesmí přesáhnout. Ustanovené maximální denní dávkování - 5 porcí - se
nesmí přesáhnout. Skladovat na chladném, suchém místě mimo dosah malých dětí.
Nedoporučuje se dětem ani těhotným ženám.

Distributor: Tomáš Soukup, Prácheň 185, Kamenický Šenov 471 14, IČ 76251721

Na trhu nenašli tak kvalitní sportovní výživu, aby jim vyhovovala. Proto na Slovensku založili firmu Aone Nutrition. Složení ladí tak dlouho, dokud nevyhovuje jejich vlastním vysokým nárokům na funkčnost. Všechny produkty vyrábí, jako by je vyráběli pro sebe nebo pro svého syna Jána Andeje Cullyho, dvojnásobného mistra Slovenska v silniční časovce a jezdce Dukly Banská Bystrica. Především pro něj vznikla vytrvalostní řada Stamimax.