Během výkonu

Stamimax Magnesium 400
54 Kč

Žvýkací tablety s hořčíkem, L-karnitinem, vitaminem E a extraktem z kurkumy. Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů a ke snížení vyčerpání a únavy, vitamin E přispívá k...

Kód: 56
Amino energy
499 Kč

Energetický nápoj pro sportovce na extrémně dlouhé a náročné závody a tréninky. Volba pro závody typu Ironman a ultramaratony. 

Kód: 125/CER
Stamimax race gel
49 Kč

Kromě doplnění energie pro fyzický výkon podporuje závodníkovu mentální koncentraci při vysoké zátěži. Střední a vysokomolekulární sacharidy, kofein, cukry, minerální látky a...

Kód: 59/CER
Stamimax cake endurance min
od 29 Kč

Stamimax koláček je vynikající společník do závodu – malý do kapsy, vláčný, bez lepku a výborně chutná. Hodí se na delší závody, tréninky i na výlet. Budete chtít další.

Kód: 122/END
Stamimax electrolyte
716 Kč

Tenhle iontový nápoj je naším společníkem na tréninky a méně náročné závody. Obsahuje všechny pro výkon důležité soli. Nezatěžuje žaludek ani při maximální zátěži. Naší volbou...

Kód: 53/CER
Stamimax Electrolyte jednorázovka
25 Kč

Chceš-li vyzkoušet jaká příchuť ti sedne, nebo si potřebuješ sbalit lehký zavazadlo na cesty, jsou tady jednorázová balení ionťáku na švih, nebo lehčí závod.

Kód: 182/CER
Stamimax energy
680 Kč

Energetický nápoj Stamimax Energy volíme při důležitých a náročných závodech, kdy se jede naplno. pro tenhle účel má jemnější chuť, protože chuťové pohárky jsou v zátěži...

Kód: 50/CER
Stamimax energybar
44 Kč

Tyčinky Energy Bar jsou výborné na doplnění energie při tréninku. Ovesné vločky s bio kokosovým olejem a proteinovými extrudáty jsou vynikajícím zdrojem energie.

Kód: 119/BRU
Stamimax energy gel
42 Kč

Gel založený na středních karbohydrátových řetězcích s posilněným vitamínovým a minerálním spektrem. Hustší konzistence, než naše race gely.  

Kód: 128
Stamimax energy race
44 Kč

Gel při vysokých nárocích na dlouhodobý výdej energie. Optimální kombinace středních a vysokomolekulárních sacharidů, cukrů, minerálních látek a vitamínů především B1 a C.

Kód: 131/CER
Stamimax junior
538 Kč

Nápoj s obsahem vysokomolekulárních sacharidů, minerálních látek a vitamínů pro sportovce pod 15 let s vysokými nároky na dlouhodobý výdej energie.

Kód: 134/POM
11 položek celkem