Stamimax Cake

Stamimax koláček je vynikající společník do závodu  malý do kapsy, vláčný, bez lepku a výborně chutná. Hodí se na delší závody, tréninky i na výlet. Budete chtít další.

Varianta
Objednáno Objednáno Skladem Zvolte variantu
Kód: 122/END 122/END2 122/MOT Zvolte variantu
Značka: Aone Nutrition
29 Kč 29 Kč 36 Kč od 29 Kč
Kategorie: Vitamíny a dobroty

Vláčný plněný koláček bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny. Každá příchuť má jiné zaměření.

Endurance: Příchuť višeň, švestka. Funkční sportovní snack zabezpečuje kontinuální energii v nejchutnější možné formě.

Motion: Příchuť višeň. S Pro-Motion komplexem, kolagenovými peptidy, vitamínem C a antioxidanty. Nabízí lehce využitelné zdroje energie s dlouhodobou podporou pohybového aparátu a podporou antioxidační ochrany buněk v těle.

Kromě delších závodů bereme koláčky s sebou na trénink či výlet a s chutí si je dáme i ke kávě. Musíme vás upozornit, když je jednou ochutnáte, budete chtít další.

Balení: 40 g

Složení:

Endurance cake višeň: směs mouk (pohanková, rýžová, kukuřičná), med, višňový koncentrát 20%, kokosový tuk, 4% semena chia (Salvia hispanica), směs koření (skořice, hřebíček, zázvor), kakaový prášek, sušená vaječná směs, kyselina: kyselina citronová, vitamín C, emulgátory (guma guar, sójový lecitin), konzervant (sorban draselný), sůl.

Endurance cake švestka: směs mouk (pohanková, rýžová, kukuřičná), med, švestkový koncentrát 20%, kokosový tuk, 4% semena chia (Salvia hispanica), směs koření (skořice, hřebíček, zázvor), sušená vaječná směs, kyselina: kyselina citronová, vitamín C, emulgátory (guma guar, sójový lecitin), konzervant (sorban draselný), sůl.

Motion cake višeň: směs mouk (pohanková, rýžová, kukuřičná), med, višňový koncentrát 20%, kokosový tuk, ProMotionTM komplex 7% (kolegenní peptidy, vitamín C, zinek, měď, mangan, selen), inulin (vláknina), zvlhčující látka: erythritol, 4% semena chia (Salvia hispanica), směs koření (skořice, hřebíček, zázvor), sušená vaječná směs, kyselina: kyselina citronová, emulgátory (guma guar, sójový lecitin), konzervant (sorban draselný), sůl, sladidlo: steviol.glykosidy.

Distributor: Tomáš Soukup, Prácheň 185, Kamenický Šenov 471 14, IČ 76251721

Na trhu nenašli tak kvalitní sportovní výživu, aby jim vyhovovala. Proto na Slovensku založili firmu Aone Nutrition. Složení ladí tak dlouho, dokud nevyhovuje jejich vlastním vysokým nárokům na funkčnost. Všechny produkty vyrábí, jako by je vyráběli pro sebe nebo pro svého syna Jána Andeje Cullyho, dvojnásobného mistra Slovenska v silniční časovce a jezdce Dukly Banská Bystrica. Především pro něj vznikla vytrvalostní řada Stamimax.