Active Shield

Vitamínový koncentrát na podporu imunity v rizikovém období. Používáme ho především přes zimu, na tréninkovém kempu, nebo při dlouhodobé zátěži.

Skladem
Kód: 107
Značka: Aone Nutrition
778 Kč
Kategorie: Vitamíny a dobroty

Aktivní ochranný štít pro váš organismus nabízí směs beta-glukanů, 10 vitamínů, především vitamínu C a minerálních prvků. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Používá se rozmíchaný ve vodě.

Příchuť: Tropical

Balení: 500 ml

Užívání: 1x denně 2 polévkové lžíce rozmíchat ve 250 ml vody a vypít

Složení: Invertní sirup, actiglucan (směs polysacharidů beta-glukanového typu z obilovin a zeleniny), voda, kyselina citronová, citran draselný, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, aroma, extrakt stevie, vitamínová směs (vit.C, vit.E, vit.B1, B2, B3, B5, B6, B12, kyselina listová, biotin), oxid hořečnatý, stabilizátory: sorban draselný, benzoát sodný, barvivo: betakaroten

Upozornění: Výživový doplněk není náhrada vyvážené a pestré stravy. Uvedená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Distributor: Tomáš Soukup, Prácheň 185, Kamenický Šenov 471 14, IČ 76251721

Na trhu nenašli tak kvalitní sportovní výživu, aby jim vyhovovala. Proto na Slovensku založili firmu Aone Nutrition. Složení ladí tak dlouho, dokud nevyhovuje jejich vlastním vysokým nárokům na funkčnost. Všechny produkty vyrábí, jako by je vyráběli pro sebe nebo pro svého syna Jána Andeje Cullyho, dvojnásobného mistra Slovenska v silniční časovce a jezdce Dukly Banská Bystrica. Především pro něj vznikla vytrvalostní řada Stamimax.